« Current vacancies

Инженер Автоматизация

Speciality kraft paper (Packaging Paper), Engineering / Maintenance, Bulgaria

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Анализира и активно участва в предприемане на превантивни мерки и отстраняване на аварийни ситуации (периферно оборудване и прибори, свързани с DCS системи, хидравлични и пневматични системи);
  • Осигурява постоянна поддръжка и прегледи на компютърната система и програмируемите контролери;
  • Участва в разработването и изпълнението на планове за извършване на ремонт и внедряване на нови проекти (контрол на подизпълнители и приемане на извършена работа);
  • Диагностицира, анализира и дава препоръки за промени в автоматизацията на производството;
  • Работа по внедряване на нови проекти в част автоматизация.

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:

Езици:

  • Английски език (техническа документация, кореспонденция и разговор)

Образование:

  • Висше инженерно образование в областта на автоматизацията, електрониката, електротехниката

Опит:

  • Опит на подобна позиция и/ или работа със системни софтуери на Siemens, Metso или Yokogawa се смята за предимство;
  • Добри хардуерни познания – индустриални контролери, цифрова и аналогова техника.

Други:

  • Високи нива на самостоятелност, отговорност и инициативност;
  • Способност за активна работа в екип;
  • Умения за справяне в стресови ситуации;
  • Динамична и комуникативна личност с желание за професионално развитие.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Интересна работа в хартиената индустрия
  • Работа в успешна международна компания
  • Работна среда, поощряваща поемането на отговорност
  • Възможности за участие в различни обучения (напр. Монди Академия)
  • Социални придобивки

КОНТАКТНО ЛИЦЕ:

Ако Вие сте динамичен човек, отворен към нови идеи, работите добре в екип, и търсите възможности за поемане на повече отговорности, изпратете Вашата кандидатура на [email protected].

Application form Refer a friend